50027230 - mentoring business concept

Rekrutacja do programu mentoringowego w ramach projektu Top Young 100 została otwarta. Jeśli jesteś managerem zarządzającym łańcuchem dostaw, zakupami, logistyką, masz doświadczenie i wiedzę, którymi gotowy jesteś podzielić się z innymi, chcesz czerpać satysfakcję z Twojego wkładu w rozwój najzdolniejszych studentów logistyki w Polsce, jesteś otwarty na poznanie potrzeb i oczekiwań młodego pokolenia i, wreszcie, chcesz zbudować swój wizerunek i prestiż, a także poszerzyć swoją profesjonalną sieć networkingową, zgłoś się do nas.

Projekt Top Young 100, jako inicjatywa stworzona przez środowisko biznesowe, akademickie oraz studenckie, skierowany jest do najlepszych studentów logistyki w Polsce. To platforma wsparcia młodych talentów na rynku zawodowym. Jednym z głównych filarów projektu TY100 jest mentoring.

Mentoring, czyli partnerska relacja między mistrzem a uczniem, to proces w którym mentor, przeznaczając swój czas społecznie, pomoże studentowi zbudować potrzebne mu umiejętności i kompetencje poprzez dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Pokaże mu praktyczne i skuteczne sposoby i narzędzia zmierzające do rozwoju osobistego i merytorycznego. Będzie stymulować do działania, inspirować i wspierać w nim postawę pełnego zaangażowania po to, aby student osiągnął cel, jaki przed sobą postawi.

W procesie mentoringu korzyści odniesie również mentor. Rozwinie swoje umiejętności interpersonalne, wzmocni kompetencje lidera, a przede wszystkim wywrze wpływ na proces kształtowania się przyszłych managerów logistyki.

W ramach projektu TY100 przygotujemy Cię do roli mentora. Pokażemy Ci metody, strukturę procesu i narzędzia pracy. A Ty?

Podziel się swoim doświadczeniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię