W związku z dynamicznym rozwojem od początku kwietnia br. rozpoczęła się rekrutacja operatorów wózków widłowych do jednego z pięciu centrów logistycznych firmy Żabka Polska w Nadarzynie k. Warszawy. Firma zamierza zatrudnić na stałe ponad 20 osób.

Systematycznie inwestujemy w rozwój logistyki naszej sieci, dzięki której możemy spełniać oczekiwania naszych klientów i cały czas usprawniać współpracę z naszymi franczyzobiorcami. Obecnie w centrum logistycznym w Nadarzynie pracuje niemal 170 osób, w całej Polsce tylko pracowników centrów logistycznych jest prawie 700 osób i są to zarówno operatorzy wózków widłowych jak i magazynierzy, specjaliści logistyki czy IT. W ramach dalszego rozwoju poszerzamy liczbę stanowisk operatorów wózków widłowych i zamierzamy zatrudnić w Nadarzynie na umowę o pracę ponad  20 osób – mówi Łukasz Stachowiak -Dyrektor Centrum Logistycznego w Nadarzynie.

Firma Żabka Polska zapewnia pracownikom atrakcyjne wynagrodzenie, dodatek transportowy, jak również świadczenia socjalne: ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny oraz pakiet sportowy. Pracownicy mają zapewniony również pakiet profesjonalnych szkoleń. Szansę na znalezienie pracy ma przeszło 20 operatorów wózków widłowych.

– Posiadamy także program dla osób bez doświadczenia, które w ramach współpracy z naszą firmą i rozwoju swojej kariery w jej obszarze, mają zagwarantowane praktyczne szkolenia dla operatorów wózków widłowych – dodaje Łukasz Stachowiak.

Całkowita powierzchnia centrum logistycznego wynosi ok. 26,5 tys. mkw, w tym ponad 22,5 tys. mkw powierzchni magazynowej. Pozostała przestrzeń została wykorzystana na powierzchnie biurowe. Ogłoszenia o pracę znaleźć można na stronach www.zabkapolska.pl oraz www.zabka.pl oraz na portalach: pracuj.pl, olx.pl, a także w mediach lokalnych.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w Centrum Logistycznym Żabka Polska mogą przesyłać swoje aplikacje na adres: nadarzy.kadry@zabka.pl, podając nazwę stanowiska w tytule wiadomości lub zostawić w biurze w centrum logistycznym w Nadarzynie.  Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 61 668 12 01 lub 61 668 12 07.

Więcej informacji na temat firmy Żabka Polska znajduje się na stronie www.zabkapolska.pl.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKlienci przedużają umowy najmu w LOGICOR POZNAŃ I
Następny artykułDachser zainwestuje 22 mln euro w nowy oddział
Absolwent Wyższej Szkoły Logistyki. W trakcie studiów uczestnik i prelegent na wielu konferencjach naukowych. Z zamiłowania oraz z zawodu Specjalista ds. Transportu. Dążący do postawionych sobie celów i realizujący marzenia. Chętny do pomocy i doradzania w sprawach związanych z logistyką i transportem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię