Wydarzenie jakim jest Noc Logistyki organizowane jest w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 w Grodzisku Mazowieckim już po raz trzeci. Z roku na rok Noc Logistyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem i uczestniczą w niej uczniowie nie tylko klas logistycznych. W tym roku w wydarzeniu będzie uczestniczyło ponad 70 uczniów.

Noc Logistyki pozwala uczniom bliżej poznać zagadnienia związane z logistyką, transportem, spedycją i przekonać młodych ludzi, że nauka na tym kierunku może być przyjemna i pozwoli z łatwością wkroczyć na rynek zawodowy. Podczas Nocy Logistyki zorganizowane są prelekcje przygotowane przez uczniów jak również przez zaproszonych gości, pokazy oraz konkursy, które pozwalają uczniom poznać tematykę logistyki w szerszym zakresie niż tylko na lekcji.
Inicjatywa ta ma na celu propagowanie, rozwijanie zdolności, umiejętności i zainteresowań, a także rozpowszechnianie wiedzy logistycznej, transportowej oraz spedycyjnej wśród uczniów szkoły, kształcących się w technikum logistycznym.

Nasza redakcja objęła patronat medialny nad tą konferencją i także pojawi się w Grodzisku Mazowieckim na której przedstawi 2 prelekcje 🙂

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułLogistycy pośród nas
Następny artykułLogistycy pośród nas
Portal dla ludzi z pasją! Takie motto przyświeca nam w codziennej pracy. MłodziLogistycy.pl to portal dla tych, dla których logistyka to przyszły zawód. Również dla tych, którzy już praktykują w zawodzie, ale pragną śledzić bieżące wydarzenia z branży logistycznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię