Postęp technologiczny w zawrotnym tempie podbija rynki globalne i lokalne. Innowacje, globalizacja, transformacja – to zjawiska, które są wyzwaniem, ale i miarą sukcesu dla firm, które coraz szybciej muszą dostosowywać się do wyzwań otoczenia.

Wyrusz w fascynującą podróż z Kjellem A. Nordströmem, który poprowadzi słuchaczy od źródeł – założeń leżących u podstaw społeczeństwa, przez analizę i zmiany zachowań konsumentów, po ich implikacje w przyszłości dla biznesu oraz, w szczególności, dla łańcucha wartości.

Przekonaj się, jaki wpływ będą miały wielkie miasta, galopująca urbanizacja, świadomy konsument, rosnąca siła kobiet – na perspektywy rozwoju rynku spożywczego.

Poznaj zwycięzców i przegranych dynamicznych zmian – Chiny, Indie, Europa, Afryka, Ameryka – i miejsce Polski na tej mapie.

Po co przyjść na ECR Forum:

ECR Forum  – to wyjątkowo treściwa i inspirująca konferencja, doroczne spotkanie menedżerów łańcucha dostaw branży FMCG i DIY. Spotkaj się z liderami rynku i doborowym towarzystwem menedżerów rynku. Tu współpraca się opłaca!

– Zainspiruj się dobrymi praktykami z innych organizacji i rynków.

– Spotkaj liderów polskiego rynku FMCG i DIY, ekspertów i porywających prelegentów z Polski i ze świata.

–  Nawiąż cenne kontakty w branży.

– Zobacz, co robią i o czym myślą najważniejsi w branży

– Sprawdź, jak Sztuczna Inteligencja i technologia Blockchain zmieniają handel i całą naszą branżę!

O ECR Polska:

Organizatorem ECR Forum jest ECR Polska – organizacja zrzeszająca firmy branży FMCG, DIY i pokrewnych, licząca ponad 50 członków – wiodących detalistów, dystrybutorów i producentów w Polsce, a także dostawców usług logistycznych i rozwiązań technologicznych, marketingowych, badawczych dla sektora dóbr szybkorotujących.

Naszą rolą jest utrzymywanie neutralnej platformy dla rozwoju współpracy partnerów handlowych w myśl koncepcji ECR (Efficient Consumer Response). Dzięki temu nasi członkowie mogą wspólnie dostarczać trwałej wartości Konsumentom – lepiej, szybciej, mniejszym kosztem i w sposób zrównoważony. Wypracowane przez ECR “najlepsze praktyki” są wdrażanymi standardami i narzędziami, których implementacja przekłada się na rzeczywiste usprawnienia i oszczędności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię