WHEELS Logistics, Hager Polo oraz Euroser wynajęły łącznie 8.380 mkw. powierzchni w dwóch parkach logistycznych w Polsce należących do P3, wyspecjalizowanego właściciela, dewelopera i zarządcy europejskich obiektów logistycznych.

WHEELS Logistics podpisał umowę na dodatkowe 2.660 mkw. powierzchni magazynowej, zwiększając tym samym swoją obecność w P3 Poznań, parku który ma powierzchnię 100.000 mkw., do 8.660 mkw. Kilka miesięcy wcześniej (maj 2015 r.) ta sama firma wynajęła prawie 8.800 mkw. nowej powierzchni magazynowo – biurowej w parku logistycznym P3 Plzeň w Czechach.
Z kolei Hager Polo – dostawca rozwiązań elektrotechnicznych oraz systemów automatyki budynków – zdecydował się na przedłużenie swojej umowy najmu w P3 Poznań. Firma zajmuje w parku 3.720 mkw. powierzchni magazynowo – biurowej i jest klientem P3 od 4 lat.
Trzecia umowa podpisana przez P3 dotyczy najmu 2.000 mkw. w P3 Błonie, parku logistycznym o powierzchni 175.000 mkw., położonym 30 km na zachód od Warszawy. Nowym klientem jest Euroser – dystrybutor i eksporter uznanych europejskich marek nabiałowych.

Andrzej Wroński, Dyrektor Krajowy P3 w Polsce, powiedział: – Umowy z WHEELS Logistics oraz Hager Polo w P3 Poznań świadczą o tym, że jesteśmy nastawieni na budowanie długoterminowych relacji z klientami. Staramy się wspierać naszych klientów także w ich rozwoju i w miarę jak rośnie ich działalność, oferować im odpowiednią powierzchnię magazynową. Z przyjemnością witamy również nowych klientów w naszych parkach logistycznych, takich jak Euroser w P3 Błonie i mamy nadzieję na współpracę przez kolejne lata. Ostatnio podpisane umowy zwiększyły całkowitą liczbę klientów P3 w Polsce do 46.

 Źródło: logistyka.net.pl

 

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię