MłodziLogistycy.pl wesprą organizatorów VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej obejmując patronat medialny nad tym wydarzeniem.

 

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna jest organizowana przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Skierowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w szczególności uczących się zawodów: technik spedytor i technik logistyk.

Celem organizacji olimpiady jest rozbudzenie wśród młodych ludzi zainteresowania tematyką logistyczną oraz pomoc w ocenie programu nauczania w szkołach ponadgimnazjalnych, dzięki czemu wydarzenie przyczynia się do podnoszenia jakości kształcenia.

 

Rejestracja uczestników: 1-21 września 2015

 

Honorowym Patronem olimpiady jest Minister Edukacji Narodowej, natomiast Partnerem Merytorycznym Instytut Logistyki i Magazynowania oraz Polskie Towarzystwo Logistyczne

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułCentrum PROMO
Następny artykułMłodziLogistycy zapraszają na koncert w Poznaniu
Portal dla ludzi z pasją! Takie motto przyświeca nam w codziennej pracy. MłodziLogistycy.pl to portal dla tych, dla których logistyka to przyszły zawód. Również dla tych, którzy już praktykują w zawodzie, ale pragną śledzić bieżące wydarzenia z branży logistycznej.