Customer Service Specialist / Specjalista ds. obsługi Klienta (Katowice)

3209

Pracodawca: Mainfreight (Umowa o pracę)

Wymagania:

OPIS STANOWISKA:
- budowanie partnerskich relacji z Klientami,
- koordynacja i nadzór nad realizacją zleceń,
- przygotowywanie ofert i wycen,
- nadzór nad dokumentacją,
- przygotowywanie analiz na potrzeby Klientów,
- rozpoznanie bieżących potrzeb Klientów,
- raportowanie statystyki sprzedaży,
- współpraca z różnymi działami firmy.

WYMAGANIA:
- doświadczenia w pracy z Klientami z branży logistycznej,
- bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, szczególnie Ms Excel
- umiejętności organizacji pracy własnej i współpracy w zespole,
- rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,
- wysokiej kultury osobistej,
znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
- umowę o pracę,
- szkolenia sprzedażowe w środowisku międzynarodowym,
- możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
- benefity: karta multisport, ZFŚS, ubezpieczenie medyczne,
- niezbędne narzędzia pracy,
- nowozelandzką kulturę pracy.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i cele dołącz do Mainfreight!

Informacje dodatkowe:

Prześlij swoje CV oraz list motywacyjny do Agnieszki Brymerskiej, Specjalista HR na adres: agnieszka.brymerska@pl.mainfreight.com

wraz z klauzują:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mainfreight Poland Sp. z o.o. ul. Sprawiedliwości 2/5, 05-800 Pruszków, moich danych osobowych podanych do obsłużenia procesu rekrutacji w celu i zakresie niezbędnym do jego realizacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Niniejszym przyjmuję do wiadomości iż: Administratorem moich danych osobowych jest Mainfreight Poland Sp. z o.o. ul. Sprawiedliwości 2/5, 05-800 Pruszków. Inspektorem Ochrony Danych Branch Manager.

Moje dane osobowe przetwarzane będą w rekrutacji na wskazane stanowisko na podstawie udzielonej zgody. Udzielona zgoda dotyczy również rekrutacji na inne stanowiska, dla których Mainfreight Poland Sp. z.o.o. uruchomi proces rekrutacji w przyszłości. Odbiorcą moich danych osobowych będą Pracownicy Mainfreight Poland Sp. z o.o. Moje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego i organizacji międzynarodowych oraz nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 lat od zakończenia rekrutacji w której rozpatrywana będzie moja kandydatura. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości iż mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Posiadam również prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych gdy uznam, iż przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

Tym samym, Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mainfreight Poland Sp. z o.o. ul. Sprawiedliwości 2/5, 05-800 Pruszków, moich danych osobowych podanych do obsłużenia procesu rekrutacji w celu i zakresie niezbędnym do jego realizacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

  • Załącz swoje CV oraz list motywacyjny (w formacie PDF).
    Upuść pliki tutaj lub