NKL DIALOG

2499

NKL „Dialog” to Naukowe Koło Logistyki, mające w swych szeregach grupę młodych i dynamicznych studentów, chętnie zgłębiających wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu logistyki m.in. na szkoleniach czy warsztatach logistycznych.

Przez kilkanaście lat działalności udało nam się dotrzeć, z naszymi projektami, do sporej liczby studentów, organizacji i firm. Z wieloma z nich nawiązaliśmy długotrwałą współpracę.

W roku akademickim 2018/2019 obchodziliśmy 20-lecie działalności Koła.

Aktualnie jesteśmy organizatorami m.in. warsztatów „Logistyka. Teoria vs praktyka” oraz konkursu dla uczniów szkół średnich „Liga Młodych Logistyków”.

Jesteśmy także aktywnymi uczestnikami ogólnopolskich konferencji naukowych, na których prezentujemy swoje referaty o szeroko pojętej branży TSL.

Czekamy również na nowych członków, którzy tak samo jak my, są pasjonatami logistyki i z zaangażowaniem będą uczestniczyć w życiu Koła.

Poprzez integrację i nieustanne poszukiwanie nowych wyzwań, członkowie Koła realizują wyznaczane cele, takie jak:

  • regularne, cotygodniowe spotkania organizacyjne
  • poszukiwanie kontaktów i możliwości wymiany doświadczeń ze studentami zrzeszonymi w Naukowych Kołach Logistyki z innych ośrodków akademickich
  • organizację konkursów tematycznych dla szkół średnich
  • organizację warsztatów oraz wyjazdów studyjnych dla studentów naszej uczelni
  • uczestnictwo w różnego rodzaju konferencjach, kongresach czy targach logistycznych organizowanych zarówno przez środowiska akademickie na terenie całej Polski, jak i przez firmy komercyjne
  • poszukiwanie i nawiązywanie stałej współpracy z firmami logistycznymi
Uniwersytet Ekonomiczny
ul. Bogucicka 3, 40-283 Katowice
Prezes koła: Wiktoria Gałecka
Opiekun koła: dr Krzysztof Niestrój, prof. UE
Rok założenia: 1998
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKNSL ASzWoj
Następny artykułSKN AELOGIC
Portal dla ludzi z pasją! Takie motto przyświeca nam w codziennej pracy. MłodziLogistycy.pl to portal dla tych, dla których logistyka to przyszły zawód. Również dla tych, którzy już praktykują w zawodzie, ale pragną śledzić bieżące wydarzenia z branży logistycznej.