KNL SGGW

2210

Misją Koła Naukowego Logistyki jest łączenie teorii z praktyką, swoiste pośrednictwo pomiędzy uczelnią, a szeroką branżą logistyczną i jej rynkiem pracy. Tego połączenia KNL dokonuje poprzez spotkania z postaciami z branży, seminaria terenowe, wycieczki tematyczne, pomoc studentom w poszukiwaniu praktyk i staży oraz rozwój badań naukowych z zakresu logistyki i transportu. Jesteśmy dumni z naszej dotychczasowej działalności. Na podstawie wyciągniętych wniosków staramy się budować zgrany i prężnie działający zespół. Nigdy nie spoczywamy na laurach. Naszym codziennym wyzwaniem jest tworzenie takich możliwości by każdy mógł stale się doskonalić i wykorzystywać swój potencjał.
Wizją Kola Naukowego Logistyki jest stworzenie takiej organizacji studenckiej, w której zaangażowanie procentuje i przynosi wymierne efekty. Chcemy skutecznie realizować nasze wspólne cele. Dążymy do tego, by nasze Koło stało się rozpoznawalne, a nasza międzynarodowa konferencja Warszawskie Dni Logistyki uważana za jedną z ważniejszych w naszej branży.

Największym projektem KNL jest konferencja Warszawskie Dni Logistyki. Co roku gościmy ponad 200 osób, w tym studentów z całej Polski i zagranicy, pracowników naukowych, praktyków z branży, menedżerów oraz polityków. Temat konferencji zmienia się każdego roku, dzięki czemu zagadnienia, które porusza się w trakcie jej trwania, są aktualne i dostarczają rzetelnych informacji ze świata logistyki. KNL to też dobra zabawa.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
ul. Nowoursynowska 166, 02-787 Warszawa
Prezes koła: Maciej Borkowski
Opiekun koła: Prof. dr hab. inż. Bogdan Klepacki dr h.c.
Rok założenia: 2009
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKN LOGISTICS
Następny artykułKN Logistyki Stosowanej
Portal dla ludzi z pasją! Takie motto przyświeca nam w codziennej pracy. MłodziLogistycy.pl to portal dla tych, dla których logistyka to przyszły zawód. Również dla tych, którzy już praktykują w zawodzie, ale pragną śledzić bieżące wydarzenia z branży logistycznej.