copyfight_logoCopyFight.pl to usługa, która zmieni przyszłość tworzenia dokumentów tekstowych. Ba, zmieni ich teraźniejszość. Bo rewolucja zaczyna się teraz i tutaj!

Zauważyliście pewnie, że w ostatnich dekadach technologia wykonała ogromny skok naprzód. Tablety, smartfony, ekrany dotykowe, mobilny Internet… Nauczyliśmy się żyć i komunikować w całkowicie nowy sposób. Tymczasem edytory tekstu od lat praktycznie się nie zmieniają. Biały ekran, migający z wyrzutem kursor… W tej kwestii lata 80. są wiecznie żywe.

Ile razy każde z Was zabierało się za napisanie raportu, wypracowania czy kolejnego rozdziału magisterki? Ile razy przy tej okazji w mgnieniu oka wynajdowaliście sobie inne, kompletnie absurdalne zajęcia, byle tylko nie zmuszać się do żmudnego wpatrywania w ekran monitora?

Dlaczego by zatem nie połączyć pisania z rozrywką? Od tego pytania zaczęła się nasza przygoda z tworzeniem CopyFight.pl. To usługa, która wykorzystuje mechanizm grywalizacji, czyli – ujmując to językiem zrozumiałym dla ludzi – mechanizmy rodem z gier wideo, by motywować użytkowników. Stosuje metodę kija i marchewki, tyle że bez kija.

To proste!

Piszesz i w nagrodę za kolejne tworzone strony czy wersy, możesz wybrać jedną z gier, która dostarczy ci rozrywki i niezbędnej chwili oddechu. Potem piszesz znowu i to piszesz już z odpowiednią motywacją – bo naprawdę chcesz ponownie przejść do segmentu gier. I ani się obejrzysz, a już masz skończone to, co wydawało się ciągnąć bez końca.

Zresztą, musisz przekonać się na własnej skórze.

Zapraszamy na przygodę!

 

[table id=2 /]